Contact

You can find our contact information here.

General questions: info@svetsansvarig.se

Administration and economy: admin@svetsansvarig.se

Education: utbildning@svetsansvarig.se

Welding coordinators/inspectors

Anton Antonov
Svetsansvarig/Inspektör, Expert inom OFP
0764-037881
+47 991 09 254 (Jobbtelefon Norge)
anton.antonov@svetsansvarig.se

Lovisa Borg
Ansvarig Landax verksamhetssystem,
FPC-system & Kvalitetssystem
0760-267810
lovisa.borg@svetsansvarig.se

Jerry Davidsson
Svetsingenjör/Besiktningsman stålkonstruktioner
0793-379398
jerry.davidsson@svetsansvarig.se

Tom Ivarsson
Svetsansvarig/Inspektör, Expert inom Svetsning
0768-910710
+47 917 38 812 (Jobbtelefon Norge)
tom.ivarsson@svetsansvarig.se

Björn Lindhe
Företagsledare/Svetsingenjör
0721-605700
bjorn.lindhe@svetsansvarig.se

Lars Toresson
Inspektör
0721-929138
lars.toresson@svetsansvarig.se

Björne Rosbusk
IWS
Tele/Phone: +46-(0)70-371 30 08
E-post: bjorne.rosbusk@svetsansvarig.se

Emma Eklund
Säljansvarig
Mobil: +46-(0)760 283 37 79
E-mail: utbildning@svetsakademin.se

Administration

Amanda Westerberg
Administrator
amanda.westerberg@svetsansvarig.se

Kerstin Haraldsson
Education administrator
0707-902820
kerstin.haraldsson@svetsansvarig.se

Finance

Maria Kvennefeldt
Ekonomi
0723-811389
maria.kvennefeldt@svetsansvarig.se

 

Hitta till oss


Större karta